banner isbank

HATAY KIRIKHAN YİBO SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

IMG 4438
    Hatay’ın Kırıkhan İlçesinde her yıl düzenlenen “Geleneksel YİBO Satranç Turnuvası” bu yılda coşkulu geçti. Bu yıl 3. sü düzenlenen turnuvaya 300 sporcu katıldı.  5 kategoride yapılan ( 7 yaş- 9 yaş- 11 yaş- 14 yaş ve açık) yarışmalar 3 gün devam etti. 


PROTOKOL

    Kırıkhan YİBO spor salonunda yapılan turnuvanın ödül törenine Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah TAŞKIN, Kırıkhan Belediye Başkan Vekili Necati DOĞAN, Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Hikmet KESKİN, Satranç İl Temsilcisi Sultan DABAN, YİBO Müdürü Ali Rıza YILMAZ, öğretmenler, veliler ve basın mensupları katıldı.


IMG 4095

    Ödül töreninde bir konuşma yapan Kırıkhan Belediye Başkan Vekili Necati DOĞAN ; “Satranç bir zeka oyunudur. Çocukların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlar. Bu turnuvanın burada yapılmasına vesile olan, katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyor, her yıl sizleri ağırlamaktan duyacağımız mutluluğu bir kez daha yenilemek istiyorum” dedi.
   Dağıtılan ödül töreninin ardından turnuva sona erdi. 

KIRIKHAN YBO_3

TSF Haberleri

Türkiye Şampiyonası

Gebze'de Başlıyor
tr2016

Türkiye'nin 14 usta satranç oyuncusu yarışacağı şampiyona 18 Kasım- 01 Aralık tarihleri arasında Gebze Lamec Otel'de gerçekleşecek. Turnuvada, sporculara toplam 25 bin liralık ödül dağıtılacak. 
Turnuva Sayfasıı için Tıklayınız Gülkız TULAY
Yeniden TSF Başkanı

000 0298
Türkiye Satranç Federasyonu 2016 yılı Olağan Genel Kurulu 7 Kasım 2016 Pazartesi günü 152 delegenin katılımıyla Ankara Green Park Otel'de gerçekleşti.

Haberin Devamı için Tıklayınız

1. Kademe Antrenör HATAY

antrenor -kursu

Hakem ve Antrenör Başvuruları

belgeler-banner aday-hakem-banner hakem-gelisim-banner birinci-kademe-antrenor-banner ikinci-kademe-antrenor

Hakem Eğitim Videoları

adayhakem logo

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase